Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Germanistika
Metush Krasniqi p.n.
Ferizaj 70000
Kosovë
Tel: +377 ())44 208 581
spc.Nijazi Halili
Perkthyes Gjyqesor i Gj.Gjermane prane Gjykates se Qarkut ne Gjilan.

Perkthej te gjitha shkresat juridike,si dhe interpretoj ne seancat gjyqesore dhe lidhjes kurore ne zyra te vendit me shtetase te huaja, perkthime mjeksore etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Përkthyes


Komentet për Germanistika
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Germanistika

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in