Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


KOHA Marketing
Sheshi "Nëna Terezë" nr. 31/b
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 038 249 104
Fax: 038 248 880
KOHA Marketing ofron këto shërbime:

Reklama në gazetën Koha Ditore (oferta, tenderë, aplikacione, shpallje, përkujtimore, etj);
Shtypjen e gazetave, librave, kalendarëve, pamfletëve të ndryshme, etj në KOHA Print;
Produksion të video-spoteve (komerciale, muzikore, etj);
Emetim të spoteve të ndryshme në Koha Vision - KTV;
Përgaditje të fushatave të ndryshme mediale dhe të marketingut.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Audio & Video Produksione
Media & Shtyp » Agjenci Marketingu
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë
Media & Shtyp » Shtypshkronja


Komentet për KOHA Marketing
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
KOHA Marketing

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in