Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Bizhuteria ANEA
Rr. Nëna Terezë p.n.
Fushë Kosovë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 535 435; +377 (0)44 239 472
Ofrojmë me shumicë: Bizhuteri, Syza për Diell, Kuleta, Dekorime për vitin e ri, Lule plastike, Ombrella dhe shumë artikuj tjerë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Artizanate & Argjentari » Dyqane aksesoresh & Bizhu
Tregti & Shitje » Export - Import (Të përgjithshme)
Tregti & Shitje » Shitblerje me shumicë


Komentet për Bizhuteria ANEA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Bizhuteria ANEA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in