Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Fakulteti i Shkencave tė Aplikuara tė Biznesit nė Pejė
http://www.uni-pr.edu/up/?cid=1,106

Pejė 30000
Kosovė
Tel: 039 431 050; 039 435 050
Universiteti i Prishtinės - Fakulteti i Shkencave tė Aplikuara tė Biznesit nė Pejė.

Fakulteti i Shkencave tė Aplikuara tė Biznesit nė Pejė themelet i ka nga Shkolla e Biznesit nė Pejė dhe Shkolla e Lartė Ekonomike qė ėshtė themeluar nė vitin 1960. Fakulteti gjendet me seli nė Pejė dhe ka kėto deprtamente:

* Administrim Biznesi
* Informatikė e aplikuar nė Biznes
* Menaxhment nė Turizėm dhe Hotelieri

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Edukim & Trajnim » Fakultete


Komentet pėr Fakulteti i Shkencave tė Aplikuara tė Biznesit nė Pejė
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Fakulteti i Shkencave tė Aplikuara tė Biznesit nė Pejė

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in