Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Fakulteti i Shkencave të Aplikuara të Biznesit në Pejë
http://www.uni-pr.edu/up/?cid=1,106

Pejë 30000
Kosovë
Tel: 039 431 050; 039 435 050
Universiteti i Prishtinës - Fakulteti i Shkencave të Aplikuara të Biznesit në Pejë.

Fakulteti i Shkencave të Aplikuara të Biznesit në Pejë themelet i ka nga Shkolla e Biznesit në Pejë dhe Shkolla e Lartë Ekonomike që është themeluar në vitin 1960. Fakulteti gjendet me seli në Pejë dhe ka këto deprtamente:

* Administrim Biznesi
* Informatikë e aplikuar në Biznes
* Menaxhment në Turizëm dhe Hotelieri

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Fakultete


Komentet për Fakulteti i Shkencave të Aplikuara të Biznesit në Pejë
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Fakulteti i Shkencave të Aplikuara të Biznesit në Pejë

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in