Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Qendra reaktive sportive "Rina"
Prizren
Kosovë
Tel: +377 (0)44 147 305
Qendra reaktive sportive "Rina" për knaqesin tuaj dhe për shëndetin më të mire fizik, ju ofron dy fusha futbolli me standarte Evropiane 24 ore në shërbimin tuaj.

Ejani kënaquni dhe argëtohuni.

Për më shumë informata edhe për rezervime na telefononi.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Sport & Rekreacion » Qendra sportive


Komentet për Qendra reaktive sportive "Rina"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Qendra reaktive sportive "Rina"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in