Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Shkolla e Mesme "Dr. Ali Sokoli"
Lagja Pelagonia
Prishtinë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 545 581
Shkolla e Mesme "Dr. Ali Sokoli" - Prishtinë

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Shkolla & Kurse Profesionale
Edukim & Trajnim » Shkolla te mesme


Komentet për Shkolla e Mesme "Dr. Ali Sokoli"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Shkolla e Mesme "Dr. Ali Sokoli"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in