Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


AID - Associates for Information and Development
http://aidkosova.webs.com/

Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 126 007
AID është kompani e re në Kosovë por me anëtarë me përvojë, vendorë dhe ndërkombëtarë.

AID është duke zgjeruar rrjetin në tërë Kosovën, në regjion dhe jashtë.

AID bashkëpunon me organizata vendore dhe ndërkombëtare.

AID synon ofrimin e shërbimeve me sinqeritet, profesionalizëm dhe përkushtim.

AID ofron Konsulencë, Punësim, Studime, Trajnime, Përkthime dhe shërbime sipas nevojës së klientëve.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Shkolla & Kurse Profesionale
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione & Web faqe për punësim
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Hulumtime & Analiza tregu
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Përkthyes
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime konsulente për biznese


Komentet për AID - Associates for Information and Development
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
AID - Associates for Information and Development

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in