Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Zdrukthëtaria Bredhi
Gjilan 60000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 274 555
Tek zdrukthëtaria Bredhi ju mund të gjeni shumë llojeve të dyerve dhe dritave nga druri me dimensione dhe ngjyra të ndryshme, varësisht nga kërkesa juaj.

Të gjitha prodhimet e zdrukthëtarisë Bredhi janë nga druri i bredhit, dhe kështu garantojnë cilësi dhe qëndrueshmëri më të gjatë, kurse aspekti i tyre pamorë është i mrekullueshëm.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika
Ndërtimtari & Konstruksion » Zdrukthtari


Komentet për Zdrukthëtaria Bredhi
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Zdrukthëtaria Bredhi

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in