Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Fatoni
Rr. Rrustem Statovci nr.29/A
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 434 311
Ofrojmë material instalues për ujësjellës, sanitari, kanalizim, material elektrik ngjyra dhe llaqe, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike
Ndërtimtari & Konstruksion » Material ndërtimor
Ndërtimtari & Konstruksion » Material për hidro instalime
Ndërtimtari & Konstruksion » Ngjyra, Llaqe & Fasada


Komentet për Fatoni
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Fatoni

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in