Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


IAP ShM "Luarasi"
http://www.shmluarasi.com

Bajram Bahtiri p.n.
Prishtinë 10030
Kosovë
Tel: +381 (0)38 246 000
Shkolla e mesme "Luarasi" është institucion arsimor privat (IAP), e themeluar në mars të vitit 2004.

Shkolla e mesme "Luarasi" është shkollë e mesme e lartë e arsimit të përgjithshëm (gjimnaz) dhe arsimit profesional (lëmi shëndetësor, drejtimi farmaci dhe lëmi ekonomik, drejtimi bankier).

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Shkolla & Kurse Profesionale
Edukim & Trajnim » Shkolla te mesme


Komentet për IAP ShM "Luarasi"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
IAP ShM "Luarasi"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in