Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


First class - Sallon i veshjës së bukur
http://www.firstclass-ks.com

Dardani, QT Kroi Bardhë lok.72
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 179 780
Email:
Modelimi dhe qepja e veshjeve për gra dhe vajza, veshje për raste solemne si: fustana të mbrëmjes, të pritjes, promovues etj.
Veshje për raste speciale: mbramje të maturës, prezantime, festivale, sfilata mode, konkurse bukurie etj. Veshje: "unikat".

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Dyqane rrobash për fëmijë
Tregti & Shitje » Dyqane rrobash për të rritur


Komentet për First class - Sallon i veshjës së bukur
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
First class - Sallon i veshjës së bukur

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in