Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Walldesign
http://www.walldesign-ks.com

Rr. Pejes nr. 29
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044326326
Ofrojme tapeta vynil te kualitetit te larte dhe me cmime te arsyeshme. Tapetat kane keto cilesi:
1. Pastrohen lehte,
2. Jane rezistente ndaj zjarrit dhe ndryshimeve te temperatures,
3. Kane ngjyre rezistente ndaj rrezeve te dielit,
4. Hiqen/largohen lehte nga muri.

Walldesign ofron shume-llojshmeri te tapetave dhe jane te pershtatshme per ambiente te ndryshme si:
1. Kafiteri dhe restorane,
2. Hotele,
3. Dhoma ndeje, gjumi, kuzhina, korridore,
4. Zyra dhe dyqane tjera.

Dyqani gjindet perballe KEK-ut ne Prishtine (afer Katedrales).

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shtëpi & Kopsht » Gjëra dekorative
Shtëpi & Kopsht » Tapeta


Komentet për Walldesign
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Walldesign

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in