Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Bashkimi Reisen
Fsh. Korish
Prizren
Kosovė
Tel: +381 (0)29 626 583
Organizojmė udhėtime mbrenda dhe jashtė Kosovės, njėherit mbajmė linjen rregullt nė relacionin Prizren-Prishtinė dhe
anasjelltas. Poashtu gjatė sezonit veror organizojmė udhėtime pėr nė Ulqin dhe Durrės me nisje nga stacioni i autobusave nė Prizren nė ora 20.00.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Udhėtim & Turizėm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet pėr Bashkimi Reisen
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Bashkimi Reisen

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in