Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Buloni
Adem Jashari
Dardanë (Kamenicë) 62000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 268 266
Fax: 0820 372 157
Destan Ajvazi
Puntoria Private Zejtare "BULONI"
Punojme te gjitha konstruksionet te mëdhaja dhe te vogla nga hekuri.
Mbuloja te ndryshme si pompa te benzines , Fabrika , lokale te ndryshme
Po ashtu punojme gilindera , dyer , dritare , Fusha Sporti etj...
Te gjitha sipas porosise dhe gjithqka nga hekuri!

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione nga Hekuri
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika


Komentet për Buloni
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Buloni

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in