Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ELTING electronics
http://www.elting-el.com

Rr. Gazmend Zajmi, nr.9
Prishtinë 10060
Kosovë
Tel: 038 500 800
Fax: 038 244 024
Durmishali Smani
Shërbime Radio-telekomunikative, Komunikime me kapacitet të lartë sisteme mikrovalore, Sisteme për përkthim simultan dhe sisteme audio/video konferenciale, Sisteme të sigurisë së lartë, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Alarme sigurimi & Videovëzhgimi
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Dizajnime & Mirëmbajtje te Rrjetave Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Pajisje Telekomunikuese


Komentet për ELTING electronics
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ELTING electronics

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in