Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Produksioni muzikor "Flora"
Rr. Dëshmoret e Kombit
Ferizaj
Kosovë
Tel: +44 (0)78 8075 1959
Produksion muzikor, blejmë të drejta autoriale dhe bejmë distribuimin dhe editimin e tyre në mbarë vendet ku gjinden
shqipëtarët gjithashtu bejmë edhe shumëzimin e audio, vhs, cd dhe dvd.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Audio & Video Produksione


Komentet për Produksioni muzikor "Flora"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Produksioni muzikor "Flora"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in