Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Durres Business
http://www.durres.biz

L.2, Rr. Aleksander Goga
Durrës
Shqipëri
Tel: +355682054086
Durres Biznes, eshte nje agjenci dizajni dhe reklamimi ne Durres, e cila integron strategji dhe dizenjon per te ndihmuar kompanite, sidomos bizneset e vogla, per te krijuar imazhin e tyre perballe tregut, si dhe rrugen e komunikimit me klientin.

Ne mendojme se idete frymezuese jane ato te cilat bejne diferencen...

Ne qofte se dhe ju mendoni keshtu,
atehere ne duhet te flasim!


Sherbime ne Web: Website design, Web portal, CMS, SEO...
Sherbime ne Printim: Logo, Kartvizita, Postera, ...

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Media & Shtyp » Agjenci Marketingu
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për Durres Business
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Durres Business

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in