Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


CET-Klimatechnik
http://www.cet-iv.de

Blumenheckstrasse 34
Pforzheim 75172
Gjermani
Tel: +49 (0)7231 4432222
Fax: +49 (0)3221 2362100
Haki Azizaj
Te nderuar zonja dhe zotrinje,

firma jone egziston qe nga viti 1999, dhe vazhdimisht jemi ne kerkim(ne te gjitha shteteve boterore), te perfaqsueseve te pavarur, fleksibil dhe ambicioz, te cilet do ta marrin pergjegjsine ne menaxhim dhe organizimin e distribuimit te produkteve tona, dhe te cilet flasin rrjedhshem Gjermanisht, apo ndonje gjuhe tjeter si psh. Anglisht.

Bashkepuntoret tane jane te pavarur, ne veprim dhe orare te punes te planifikuar sipas parashikimeve personale.
A veprojne ata ne Gjermani(Seline e Firmes), apo ne njeren nga shtetet tjera te BE-se ose jashte BE-se, qe te gjitha jane te kenaqur me ne.
Ne presim nga bashkepuntoret tane qe ata te perpiqen te vejne kontakte me firmat e veprimtarise perkatese ne vendet e tyre, per cka obligohemi qe webfaqet tona ti begatojme me perkthim ne gjuhen e tyre, gje qe garanton nje fillim te suksesshem.

Pastaj do ta vendosim nje foto tuajen ne webfaqen tone, si dhe nje E-Mail adrese tuajn nga firma Cet-iv, dhe kontaktet tjera te nevojshme te cilat do ti vendosim nen foton e juaj.
Kjo eshte e domosdoshme, qe te jeni i disponueshem per kontaktet e juaj direkte qe do ti vendosni me firmat tjera.

Perfaqsuesit e firmes jane te pavarur dhe shperblehen per punen e tyre ne baze te provizionit i cili shtohet sipas xhiros.
Do te jemi te lumtur nese na ipet rasti t´ju pershendesim ne ekipen tone edhe ju.

Vizitone webfaqen tone www.cet-kt.de & www.cet-iv.de , dhe nese deshironi nje bisede personale me ne, athere na dergoni nje E-Mail, dhe numrin e juaj te telefonit fix. ne h.azizaj@cet-iv.de dhe ne do t´ju therasim ne nje termin te caktuar.

Pershendetje shoqerore,

Haki Azizaj

CET-Internationaler Vertrieb
Blumenheckstrasse 34
D -75177 Pforzheim
Deutschland
Tel.:+49 (0)7231 4432221
Fax.:+49 (0)3221 2362100
Mobil:+49(0)16099441094

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Instalime dhe Prodhime për Klimatizim
Elektrikë & Elektronikë » Kondicionere ajri
Elektrikë & Elektronikë » Prodhimtari


Komentet për CET-Klimatechnik
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
CET-Klimatechnik

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in