Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ED Real Estate
http://www.ed-re.com

Rr.Bulevardi Bajram Curri 1
Tiranë 1001
Shqipëri
Tel: ++35542236099
Alfred Ibrahimi
Nje nga agjensite me serioze te pasurive te patundshme ne tregun shqipetar, ED Real Estate, ju ofron nje sere sherbimesh qe do te lehtesojne zgjedhjet tuaja ne kete biznes. Me nje staf te kualifikuar dhe nje sherbim profesional, nder te tjera, ju ofrojme:
-STUDIM, VLERESIM DHE ORIENTIM TE TREGUT
-NDERMJETESIM SHITBLERJESH SIPAS LIGJIT
-KONSULENCE FINANCIARE DHE LEGALE
-SIGURIMIN E PRONES DHE OBJEKTIT TUAJ
-LEHTESI PER MARRJE KREDIE
si dhe sherbime te tjera qe do te mundesojne nje zgjedhje sa me te kujdesshme dhe te mire informuar ne tregun shqipetar.
KOHA ESHTE FLORI - ZGJIDHNI NJE SHERBIM TE SHPEJTE, TE SAKTE DHE FALAS

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione te patundshmerive


Komentet për ED Real Estate
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ED Real Estate

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in