Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Global Alliance Network
http://www.gan-ks.com

Qendra Tregtare Dardani
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 038 555 092
Fax: 038 555 093
Ne në Global Alliance Network bëjmë që veprimtaria juaj të jetë përkushtimi jonë. Ne kemi njohuri mbi identifikimin e nevojave tuaja dhe kemi kapacitetin për t’i përmbushur ato nevoja.
Përmes punës dhe personelit profesional, Global Alliance Network ka fituar një reputacion për efikasitet dhe besueshmëri.
Tek ne ju mund të gjeni zgjidhje që burojnë nga ekspertiza dhe përvoja në biznes, sepse ne qëndrojmë prapa motos sonë e cila është: "Suksesi Juaj, Prioriteti Ynë!"

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Hulumtime & Analiza tregu
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime konsulente për biznese


Komentet për Global Alliance Network
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Global Alliance Network

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in