Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Alimenti Naturali & PB Sh.p.k
Zahir Pajaziti PN
Afrim Zhitia 40
Podujevë 11000
Kosovë
Tel: 00377 44 162233
Agim
Bejm shitjen e sistemit te ujitjes,qe nga sistemi pik-pik deri 315 mm i tere sistemi i kompletuar nga plastika deri ne 20 atm, si dhe exportimin e kermijve jasht Kosoves.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari » Pajisje për ujitje


Komentet për Alimenti Naturali & PB Sh.p.k
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Alimenti Naturali & PB Sh.p.k

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in