Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Xkosova
http://www.xkosova.com

Gjilan
Gjilan 60000
Kosovë
Tel: +37744771106
selim daku
XKOSOVA Bene krijimin dhe dizajnimin e webfaqeve dinamike, statike dhe atyre thjeshta ,mirembajtjen dhe rizidizajnimin e tyre. XKOSOVA group bene reklama si dhe dizajne profesionale te ndryshme,jemi tw avancuar per rrjeta kompjuterike dhe atyre te internetit,XKOSOVA ka per qellim kryesor zhvillimin e Teknologjisi informative duke bene aftesimin profesional te kuadrove te ndryshme ne lemin e Teknologjis Informative duke mbajtur kurse dhe trajnime te ndryshme.

Te gjitha keto aktivitete dhe programe brealizohen ne menyr profesionale, me ligjerues profesional dhe ne baz te kritereve nderkometare.

XKOSOVA bene: Design 1.Dizajne grafike 2.Dizajne fotografike 3.Dizajne te fotoalbumeve 4.Dizajne te logove 5.Dizajne te kalendareve 6.Dizajne te pllakateve 7.Dizajne te vizitkartave 8.Dizajne te Broshurav 9.Dizajne te Ftesav 10.Dizajne te Menyve 11.Dizajne te Bexhav etj. Web Design 1.Krijimin e web faqeve 2.Perpunimin e web faeve 3.Publikimin e web faqeve 4.Mirembajtjen e web faqeve 5.Ridizajnimi

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për Xkosova
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Xkosova

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in