Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


FAMIPA
Rruga Tirana nr. 3
Prizren 20000
Kosovë
Tel: +381(0)29/242370
Fax: 029/242370
Gezim Hoxha
FAMIPA mirret me prodhimin dhe perpunimin e metaleve te zeza, me ngjyra dhe te atyre fisnike. Veprimtaria baze:
- Prodhimi i thikave, gershereve etj. me teknologji bashkekohore;
- Prodhimi i elektro-kontakteve (ribatina masive, bimetalike, kontakte te formave te ndryshme, brazeta etj.) prej argjendi dhe legurave te argjendit;
- Stoli prej ari dhe argjendi;
- Shkrirja dhe perpunimi i metalve me ngjyra;
- Vegeltorja (erozimat me tel dhe elektrode bakri);
- Laborator per analiza kimike dhe fiziko-mekanike etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Ofiqina mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Vegla pune


Komentet për FAMIPA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
FAMIPA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in