Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


GIZA
E.Qabej Nr. 168
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 038550958
Ndermarrja Prodhuese Sherbyese GIZA sh.p.k.
Veprimtarine e saj e ushtron ne lemin e fonderis se metaleve, konkretisht fonderia e gizes dhe aluminit.
Produkte dhe sherbime nga giza dhe alumini si:
- Puseta te llojeve dhe dimensioneve te ndryshme,
- Lidhese te ndryshme,
- Grila te shiut,
- Dhembezor mikseresh te betonit,
- Pjese te ndryshme per stufa,
- Produkte sipas porosise nga giza dhe alumini.
Korporta GIZA posedon teknologji te avancuar dhe sipas standardeve Evropiane per shkrirjen dhe prodhimin e produkteve nga giza dhe alumini.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Ofiqina mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike


Komentet për GIZA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
GIZA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in