Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


SpaceClub
http://www.spaceclub-peja.com

Pejë 30000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 385 445
Adnan Hyseni
Diskoteke me emer ne Qytetin e Pejes. Perpos muzikes me DJ, ne dikoteken tone ftohen cdo fund-jave edhe shume nga kengetaret tane te njohur. Per me shume informacione, vizitoni faqen tone te internetit.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Diskoteka & Klube te natës


Komentet për SpaceClub
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
SpaceClub

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in