Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


BEKA PVC
http://www.beka-pvc.com

Miradi të Epërme
Fushë Kosovë
Kosovë
Tel: 044 197 344; 044 315 791
Fax: 038 512 087
Ndërmarrja prodhuese BEKA e filloj punën më 1999, ajo gjendet në Miradi të Epërme (F.Kosovë), dhe merret me prodhimin e Dyerve dhe Dritareve Plastike (PVC). Synimi dhe përkushtimi ynë i përhershëm ka qenë dhe do të jetë që t’ju ofrojmë cilësi dhe risi në zgjedhjen e Dyerve dhe Dritareve për shtëpinë tuaj, me disenje dhe koncepte të reja duke përdorur materialin e firmës më të njohur Gjermane SCHUCO.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika


Komentet për BEKA PVC
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
BEKA PVC

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in