Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Xcluzive Music
http://www.hallall-xclusive.com

RR. Arberi Nr 26
Prizren 20000
Kosovë
Tel: 049 118 651
Daggi
Studio Muzikore e specializuar per Hip Hop me kualitet te larte te inqizimeve,Mjetet e studios jane te kohes dhe shume profesionale.Te gjitha inqizimet e kryera ne Xclusive Music dergohen per master ne Zvicerr per kualitet Profesional.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Audio & Video Produksione


Komentet për Xcluzive Music
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Xcluzive Music

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in