Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Portal Pune
http://www.portalpune.com

Pėrroni i Njelmėt p.n, Arbėri
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +377 (0)44 739 793
Portal Pune
Shėrbimet

Portal pune ka pėr qėllim qė tė ofrojė njė shėrbim pėr ndėrmjetėsim punėsimi tė cilėsisė sė lartė, i cili ndihmon punėkėrkuesit, tė gjejnė punėn mė tė mirė tė mundshme dhe, gjithashtu ndihmon punėdhėnėsit tė gjejnė kandidatin mė tė pėrshtatshėm.
Si qellim tjetėr kemi pėrmirėsimin e sistemit te shėrbimit te punėsimit ne Kosovė, duke e afruar atė me standardet e Bashkimit Europian, nėpėrmjet futjes se metodave bashkėkohore te shėrbimeve te punėsimit pėrmes internetit.
Thelbi i objektivave tė shėrbimeve tė ndėrmjetėsim punėsimit ėshtė qė tė ju ofrojė tė papunėve informata pėr punėsim dhe tė japim udhėzime cilėsore, tė sigurojmė informacione pėr rekrutim tė shpejtė nė pėrgjigje tė punėdhėnėsve.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione & Web faqe pėr punėsim


Komentet pėr Portal Pune
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Portal Pune

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in