Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Portal Pune
http://www.portalpune.com

Përroni i Njelmët p.n, Arbëri
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 739 793
Portal Pune
Shërbimet

Portal pune ka për qëllim që të ofrojë një shërbim për ndërmjetësim punësimi të cilësisë së lartë, i cili ndihmon punëkërkuesit, të gjejnë punën më të mirë të mundshme dhe, gjithashtu ndihmon punëdhënësit të gjejnë kandidatin më të përshtatshëm.
Si qellim tjetër kemi përmirësimin e sistemit te shërbimit te punësimit ne Kosovë, duke e afruar atë me standardet e Bashkimit Europian, nëpërmjet futjes se metodave bashkëkohore te shërbimeve te punësimit përmes internetit.
Thelbi i objektivave të shërbimeve të ndërmjetësim punësimit është që të ju ofrojë të papunëve informata për punësim dhe të japim udhëzime cilësore, të sigurojmë informacione për rekrutim të shpejtë në përgjigje të punëdhënësve.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione & Web faqe për punësim


Komentet për Portal Pune
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Portal Pune

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in