Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Naimi Net
http://www.naimi-net.ch

Drenas 10000
Kosovë
Tel: 044 290 991, 044 402 602
Bëjmë shpërndarjen e rrjetit të internetit në shtëpi private si dhe lokale afariste.
Gjithashtu bëjmë shitjen dhe servisimin e kompjuterëve, montimin dhe shitjen e Ruterave dhe antenave shpërndarëse, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Internet Caffe
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Internet Service Provider
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Kompjuter & Pajisje kompjuterike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Pajisje Telekomunikuese


Komentet për Naimi Net
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Naimi Net

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in