Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Avokat Zenullah Pirraku
http://www.avokat.co.nr

Rr.Fehmi e Xheva Lladrovci
Drenas 13000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 248 130
Zenullah Pirraku
Kryejm këto sherbime:

Keshilla juridike,
Padi te ndryshme,
Ankesa,
Kontrata,
Perfaqsime,
Ndermjetsime,
Perkthime ne anglisht dhe gjuhë te tjera.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Përkthyes


Komentet për Avokat Zenullah Pirraku
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Avokat Zenullah Pirraku

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in