Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Edona GmbH
http://www.edona.ch

Hochstrasse 115
Schaffhausen 8200
Zvicer
Tel: +41 52 624 0174
Fax: +41 52 624 0525
Afrim Hajredini
Agjensioni Edona GmbH, organizon udhëtime me autobus modern, Zvicer-Kosovë-Zvicer.

Edona GmbH, është përfaqësues qendror i kompanive detare në relacionet.
ITALI-SHQIPËRI-ITALI
ITALI -MAL I ZI-ITALI
ITALI - GREQI -ITALI
ITALI-KROACI-ITALI
REZERVIMET DHE INFORMATAT NË NUMRAT E LARTËSHËNUAR.

AGJENSIONEVE TË INTERESUARA JU OFROJMË BASHKPUNIM ME KUSHTE TË VOLITSHME!

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Përkthyes
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime shëndetësore
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime te automjeteve
Udhëtim & Turizëm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet për Edona GmbH
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Edona GmbH

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in