Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


QEI - Qendra Estetike Italiane
http://www.qeiprishtina.com

Rr. Bill Klinton, Llamella 2 lok.2
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044 458 539
QEI - Qendra Estetike Italiane me teknologjinë me moderne (Laserike) ofron këto trajtime estetike:
- Depilim të përhershëm,
- Mënjanim i njollave në lëkurë,
- Mënjanim i njollave te akneve,
- Regjenerim i lëkurës,
- Depilim me termo elektrolizë,
- Depilim klasik me dyll dhe krema,
- Tretmane me parafinë,
- Pedikir,
- Manikir.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Modë & Përkujdesje » Sallone Ondulimi


Komentet për QEI - Qendra Estetike Italiane
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
QEI - Qendra Estetike Italiane

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in