Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


QEI - Qendra Estetike Italiane
http://www.qeiprishtina.com

Rr. Bill Klinton, Llamella 2 lok.2
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: 044 458 539
QEI - Qendra Estetike Italiane me teknologjinė me moderne (Laserike) ofron kėto trajtime estetike:
- Depilim tė pėrhershėm,
- Mėnjanim i njollave nė lėkurė,
- Mėnjanim i njollave te akneve,
- Regjenerim i lėkurės,
- Depilim me termo elektrolizė,
- Depilim klasik me dyll dhe krema,
- Tretmane me parafinė,
- Pedikir,
- Manikir.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Modė & Pėrkujdesje » Sallone Ondulimi


Komentet pėr QEI - Qendra Estetike Italiane
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
QEI - Qendra Estetike Italiane

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in