Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Metropoli
http://www.myspace.com/patundshmeri

Ulpianë
Prishtinë
Kosovë
Tel: 044-718-263
Fax: 038-549-150
lajli
Metropoli
agjencioni ....METROPOLI.... ben shitblerjen e banesave, trojeve, qerajave ,puneve te ndryshme juridike etj. kemi banesa dhe troje ne pjes te ndryshme te qytetit , per te gjith ju qe jeni te interesuar te shisni ,te blini , te merrni me qera te jepni me qera atehere ket problem ua zgjedh agjencioni ....METROPOLI.... me staf te kualifikuar , pergjegjshmeri te lart dhe perqindje solide. per qdo informat me shum lajmrohuni ne nr te tel. 044-718-263,044-261-915,038-549-150, 038-550-134 lokacioni Prishtine ne Ulpian te ben affi

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione te patundshmerive


Komentet për Metropoli
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Metropoli

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in