Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Adria Kosova sh.p.k.
Rruga "Nënë Tereza" 48/3
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044945322 & 049362883
Fax: 038224512
Besim OSMANI
Adria Kosova sh.p.k., është përfaqësuese e "Dr Luigit" për Kosovë, prodhues ekskluziv i papuçeve (pantoflave) shtëpiake për të gjitha kategoritë, i regjistruar si mall i "Dr Luigi".

Papuçet janë të prodhuara nga poliuterani me përbërje të butë dhe të lakueshme, i cili përshtatet dhe adaptohet sipas karakteristikave të formës së shputës të çdo individi. Papuçet i kanë të gjitha vetit e kërkuara për mbathje anatomike kushtuar të gjithëve, veçanërisht është e preferuar për ata persona me nyje të ndjeshme, pastaj për personat që kanë probleme me bosht kurrizor, shtypje të lartë të gjakut dhe peshë të tepruar. Çdo shfrytëzuesi - përdoruesi i ofron ndjeshmëri të ecjes së lehtë, qëndrim të lehtë dhe rehabiliton shëndetin tuaj, sepse është i ndërtuar nga materiali natyror dhe ekologjikë.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Dyqane këpucësh
Tregti & Shitje » Export - Import (Të përgjithshme)


Komentet për Adria Kosova sh.p.k.
Komente: 1
Vlerësimi i përgjithshem: 9.99 nga 10.0
Koment nga: Lawyer
Data: 27 Maj 2008
Vlerësimi: 10
Pasi që i kam provuar,lirisht mund të them se janë papuqe jashtazakonisht të mira.


Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in