Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Valfrigo
http://www.valfrigo.com

Rruga e spitalit nr. 121
Pejë
Kosovë
Tel: +377 (0)44 125 184
Firma VALGRIGO merret me ftofje industriale, klimatizim, prodhimin e korektoreve (regullatoreve te tenstionit), prodhimin e invertoreve, etj…

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Kondicionere ajri
Elektrikë & Elektronikë » Korektor & Invertor


Komentet për Valfrigo
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Valfrigo

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in