Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


SDLC Services
http://www.sdlcservices.com

Ulpianë
Prishtinë 10000
Kosovë
Liridon Shurdhani
Welcome to SDLC Services
Strategy Development and Legal Consultancy Services is a newly established company which tends to provide professional services in specific fields to individuals and legal persons.

SDLC is founded and managed by young highly motivated and educated professionals with different working experiences. They have professional educational background from universities home and abroad such as United States in Master programs. They have completed different courses and trainings at home and countries abroad organized by OSCE, NDI, UNDP etc. Besides professional education they have successful working experiences with different institutions and organizations such as University,UNMIK, OSCE,UNDP, EU etc.

By combining both our educational and working experience we tend to provide our customers with services in different areas as may be required.

Our company has also a network of experts such as university professors, lawyers and other individuals.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Hulumtime & Analiza tregu


Komentet për SDLC Services
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
SDLC Services

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in