Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


’’Prapashtica-Fa’’
Lypjan
Lypjan
Kosovë
Tel: 044/117-796
Fushë futbolli me te gjitha paijsjet qe duhet ti ketë një fushë futbolli duke i plotësuar kushtet ndëkombtare.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Sport & Rekreacion » Qendra sportive


Komentet për ’’Prapashtica-Fa’’
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
’’Prapashtica-Fa’’

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in