Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Agjensioni turistik " Arbesa Turist "
http://www.arbesa-turist.com

Rr. Dëshmorët e kombit
Ferizaj 70000
Kosovë
Tel: 0290 322 444
Fax: 0290 320 157
Festim Elmazi
Agjensioni turistik " Arbesa Turist "
Ofrojmë të gjitha linjat e destinacioneve botrore : me avion , me autobus , dhe me traget
si dhe ofrojme aranzhmane turistike dhe sigurime shendetsore per viza etj......
Rezervimet bëhen me sistemin nderkombetar Amadeus air
Bashkpunim me kompanit me te njohura nderkombetare : Austrian airlines , Turkish airlines , Adria Airways , Malew , Albanian Airlines etj...
...AGJENSIONI TE CILIT MUND TI BESONI ...

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Udhëtim & Turizëm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet për Agjensioni turistik " Arbesa Turist "
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Agjensioni turistik " Arbesa Turist "

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in