Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Agjensioni turistik " Arbesa Turist "
http://www.arbesa-turist.com

Rr. Dėshmorėt e kombit
Ferizaj 70000
Kosovė
Tel: 0290 322 444
Fax: 0290 320 157
Festim Elmazi
Agjensioni turistik " Arbesa Turist "
Ofrojmė tė gjitha linjat e destinacioneve botrore : me avion , me autobus , dhe me traget
si dhe ofrojme aranzhmane turistike dhe sigurime shendetsore per viza etj......
Rezervimet bėhen me sistemin nderkombetar Amadeus air
Bashkpunim me kompanit me te njohura nderkombetare : Austrian airlines , Turkish airlines , Adria Airways , Malew , Albanian Airlines etj...
...AGJENSIONI TE CILIT MUND TI BESONI ...

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Udhėtim & Turizėm » Agjenci udhetimi & Turistike


Komentet pėr Agjensioni turistik " Arbesa Turist "
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Agjensioni turistik " Arbesa Turist "

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in