Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


foto PEPA
Brigada 142 nr.25
Mitrovicë
Kosovë
Tel: +381 (0)28 534 530
Meriton Ademi
FDI (fujifilm digital imaging service)
*Printim te fotografive digjitale dhe konvecionale
*Digjitalizim te filmave konvecional
*Rikthimin e fotografive te humbura aksidentalisht nga kartelet e aparateve digjitale.
*Fotografime profesionele ne studio dhe lokacione
*Ilustrim te fotografive
*Riparime te fotografive te demtuara
*Shtyp digjital edhe ne formate te medha perbrenda dhe jasht standardeve fikse.
....dhe shum sherbime tjera profesionale ne fushen e fotografis.

Ne kuader te laboratorit te fotografis fotoPEPA funksionon edhe
studio e komunikimit vizual ILUS.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Fotograf


Komentet për foto PEPA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
foto PEPA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in