Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Shërbimi Profesional i Shëndetit Mendor - Pejë
Rr. Nëna Terez” p.n.
Pejë
Kosovë
Tel: 039 433 291
Fax: 039 433 296
Qendra e shëndetit mendor në bashkësi ka filluar punën në Janar të vitet 2003 në kuadër të këtij Institucioni shërbime ofrojnë : psikologu,neuropsikiatri me 4 orë pune,10 infermiere,2 këshilltar psikosocial,punetori social,administratori financiar dhe punetori ndihmës.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Institute Rehabilituese


Komentet për Shërbimi Profesional i Shëndetit Mendor - Pejë
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Shërbimi Profesional i Shëndetit Mendor - Pejë

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in