Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Shërbimi Profesional i Shëndetit Mendor në Prishtinë
Rr. “Henry Dynant”, p.n.
Prishtinë
Kosovë
Tel: 038 542 195; 038 542 199
Qendra e shëndetit mendor në bashkësi në Prishtinë ka filluar punën me 17 Shtator 2003,në këtë isntitucion shërbime ofrojnë 1 neuropsikiatër,15 infermiere,1 këshilltar psikosociale 1 administrator dhe stafi ndihmës.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Institute Rehabilituese


Komentet për Shërbimi Profesional i Shëndetit Mendor në Prishtinë
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Shërbimi Profesional i Shëndetit Mendor në Prishtinë

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in