Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


M.I materiale industriale
http://www.materialeindustriale.com

Itali
Dritan
M.I materiale industriale. Firme intermediare qe operon kryesisht me firma Italiane dhe Gjermane , ne fushen e distribucionit te materialeve per automatizimin e impianteve industriale dhe robotik.


Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Bateri & Akumulator
Elektrikë & Elektronikë » Elektromotora & Gjeneratora
Elektrikë & Elektronikë » Energji elektrike
Elektrikë & Elektronikë » Komponente elektronike
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Aparatura dhe aksesore mekanike


Komentet për M.I materiale industriale
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
M.I materiale industriale

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in