Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Art & Kulturė (39)
Diskoteka & Klube te natės, CD & DVD shop, Video lojėra
Artizanate & Argjentari (25)
Dyqane aksesoresh & Bizhu, Artar, Dyqan Orėsh
Automobil & Auto servis (133)
Auto elekticist, Autodiagnostika, Ndihmė & Asistencė Rrugore
 
Bujqėsi & Blegtori & Peshkatari (29)
Fruta & Perime (Rritje, prodhim & kultivim), Bletari, Produkte bujqėsore dhe pėrpunim
Edukim & Trajnim (102)
Autoshkolla, Shkolla & Kurse Profesionale, Kopshte & Qerdhe pėr fėmijė
Elektrikė & Elektronikė (112)
Elektro servis, Teknikė e bardhė, Pajisje pėr mbrojtje kundėr zjarrit
 
Ente & Shėrbime publike (118)
Organizata Politike & Ideologjike, Sindikata, Institucionet Qendrore te Kosovės
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji (106)
Konstruksione mekanike, Qendra pėr grumbullimin e metaleve, Vegla pune
Kompjuterė, Internet & Telekomunikacion (279)
Softuer & Programe aplikative, Online Marketing, Telefona mobil (shitje & servisim)
 
Media & Shtyp (162)
Sisteme Satelitore dhe Kabllovike, Agjenci Lajmesh, Shtypshkronja
Modė & Pėrkujdesje (49)
Qendra Fitnesi, Tattoo & Piercing, Estetikė & Pėrkujdesje
Ndėrtimtari & Konstruksion (293)
Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika, Gurėthyes, Seperacion & Betonjerka, Material ndėrtimor
 
Plastikė, Gomė & Materiale kimike (17)
Thase plastike , Aparatura & Makineri, Goma
Shėndet & Mjekėsi (127)
Klinika, Ordinanca Kirurgjike & Dermatoverologjike, Ordinanca Stomatologjike
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente (197)
Agjencione & Web faqe pėr punėsim, Kėmbimore & Transferte parash, Sigurime fizike
 
Shtėpi & Kopsht (86)
Dezinfektime te objekteve, Roleta, Pastrues objektesh
Sport & Rekreacion (17)
Bastore sportive, Pishina, Klube sportive
Tregti & Shitje (95)
Dyqane rrobash pėr tė rritur, Dyqane nusėrie, Dyqane rrobash pėr fėmijė
 
Udhėtim & Turizėm (130)
Aeroporte, Automjete me qera, Transport & Bartje mallėrash
Ushqim & Restorante (85)
Gjelltore & Qebaptore, Piceri, Fast Food
 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

FizioPlus

  Kosova Yellow Pages Kosova Real Estate Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in