Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Art & Kulturë (39)
Qendra kulturore, CD & DVD shop, Artistë & Grupe artistësh
Artizanate & Argjentari (25)
Dyqane argjentarie, Dyqan Orësh, Orëtar
Automobil & Auto servis (136)
Autodiagnostika, Auto limar & Auto ngjyrosës, Ndihmë & Asistencë Rrugore
 
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari (29)
Fruta & Perime (Rritje, prodhim & kultivim), Barnatore bujqësore, Qumësht & Produkte qumështi
Edukim & Trajnim (101)
Shkolla baleti, Autoshkolla, Shkolla fillore
Elektrikë & Elektronikë (112)
Komponente elektronike, Pajisje për mbrojtje kundër zjarrit, Prodhimtari
 
Ente & Shërbime publike (117)
Shoqëri dhe Organizata fetare, Institucione dhe Organizata Ndërkombëtare, Sindikata
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji (106)
Aparatura dhe aksesore mekanike, Konstruksione nga Hekuri, Produkte te ndryshme metalike
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion (270)
Online Marketing, E-Commerce, Siguri te Rrjetave & te Dhënave
 
Media & Shtyp (159)
Sisteme Satelitore dhe Kabllovike, Dizajn & Grafikë, Billbord & Citylight
Modë & Përkujdesje (49)
Floktar-e, Higjienë & Produkte higjienike, Sallone Ondulimi
Ndërtimtari & Konstruksion (293)
Hidro & Termo instalime, Material për hidro instalime, Zdrukthtari
 
Plastikë, Gomë & Materiale kimike (17)
Ambalazhim, Goma, Tuba plastike
Shëndet & Mjekësi (127)
Ordinanca Stomatologjike, Ordinanca Internistike, Asociacione & Organizata
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente (197)
Sigurime shëndetësore, Banka, Kontabilist
 
Shtëpi & Kopsht (86)
Mobilie, Kuzhina, Shkallë & Orendi tjera, Shitblerje e patundshmerive, Pajisje tjera shtëpiake
Sport & Rekreacion (17)
Qendra sportive, Body Building & Klube Fitnesi, Bastore sportive
Tregti & Shitje (95)
Qendra Tregtare, Dyqane nusërie, Export - Import (Të përgjithshme)
 
Udhëtim & Turizëm (131)
Motele, Komplekse turistike & Villa, Guida Udhetimi & Informacione
Ushqim & Restorante (85)
Bukëpjekës, Mish & Produkte mishi, Restorante
 

Faqe te Verdha te Kosoves - MarketingKOSOFT Ads

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in