Shpallje,Njoftime,Shitblerje,Tendera,Konkurse,Punesim

Web Hosting dhe Domene  

English version English


  KĖRKO BIZNESET

         KATEGORITĖ E BIZNESEVE         

Kėrko shėrbime dhe produkte nė mesin e 2,500 kompanive dhe bizneseve tė regjistruara nė Faqe te Verdha tė Kosovės. Kėrko shpejtė duke pėrdorur opcionin e kėrkimit ose shfleto bizneset sipas kategorive.

Shkruaj emrin e shėrbimit ose tė biznesit:

 

Kodet postare tė Kosovės Kosova Yellow Pages

.: Regjioni i Prishtinės
.: Regjioni i Prizrenit
.: Regjioni i Pejės
.: Regjioni i Mitrovicės
.: Regjioni i Gjakovės
.: Regjioni i Gjilanit
.: Regjioni i Ferizajt

 Numra me rendėsi pėr: Numra me rendėsi pėr qytetarėt e Kosovės

.: qytetarėt e Prishtinės
.: qytetarėt e Mitrovicės
.: qytetarėt e Ferizajt
.: qytetarėt e Kamenicės
.: qytetarėt e Malishevės

Te tjera

Kosova Yellow Pages Tregoju miqve tuaj
Kosova Yellow Pages 
Kosova Yellow Pages Bėje faqe startuese
Kosova Yellow Pages Lidhu me ne
Kosova Yellow Pages Mendimi juaj
Kosova Yellow Pages Pyetjet e shpeshta

 Ambasadat nė Kosovė Ambasadat e shteteve nė Kosovė

Ambasada e Shqipėrisė Ambasada e Shqipėrisė
Ambasada e SHBA-ve Ambasada e SHBA-ve
Ambasada e Britanisė sė Madhe Ambasada e Britanisė sė Madhe
Ambasada e Gjermanisė Ambasada e Gjermanisė
Ambasada e Holandes Ambasada e Holandes

Ambasada e Zvicres Ambasada e Zvicres
Ambasada e Turqisė Ambasada e Turqisė
Ambasada e Italisė Ambasada e Italisė
Ambasada e Frances Ambasada e Frances
Ambasada e Suedisė Ambasada e Suedisė

 Faqe Interesante

- Si tė studioni nė Gjermani
- Lajmet e fundit - Telegrafi
- Flete te verdha ndėrkombėtare
- Informacione pėr Vizat nė Gjermani
- Informacione pėr Vizat nė Shtetet e Shengenit

Kosova Yellow Pages Reklama

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in